Výkup jihočany

+420 773 983 000 info@vykup-jinocany.cz Facebook

Katalyzátor

Výkup katalyzátorů a DPF filtrů


Co to vlastně je?

Katalyzátor přeměňuje jedovatý oxid uhelnatý a oxidy dusíku na neškodný oxid uhličitý a dusík. Obsahuje vzácné drahé kovy jako je Platina, Rhodium, Palladium a to je důvod, proč byste k nám katalyzátor nebo DPF filtr měli přivézt. 

Neprodávejte zajíce v pytli. Děláme to jinak. Pro vás.

Nešidíme vás. U celého procesu měření katalyzátoru můžete být s námi a dívat se nám pod ruce. Tak zjistíte jeho skutečnou hodnotu. 

Proč? Z praxe víme, že katalyzátory jsou různé, a proto se nám zdá fér individuální přístup.

Narozdíl od mnoha jiných firem nefungujeme jen na katalogovém výkupu, ale vše pečlivě přeměříme kalibrovaným spektrometrem. Ostatní těží především z toho, že sami přesně netušíte, jakou hodnotu katalyzátor má. Nebo vám nezaplatí za obsah vsech 3 drahých kovů.

Vykupujeme automobilové katalyzátory i dieselové filtry pevných částic. Vykupujeme také katalyzátory a filtry již vyjmuté, očištěné a roztříděné podle druhů a také kusovou katalyzátorovou drť. 


Jak to probíhá?

  • Přijeďte k nám, ideálně během dopoledne, abyste se vyhli většímu provozu. Pokud máte v plánu přivézt více než 30ks, zavolejte nám předem na tel. 608 273 115, abychom se na vás lépe připravili.
  • Pokud přivezete katalyzátor vcelku, nejprve jej rozřízneme, vyndáme hmotu, kterou zvážíme. Poté ji navrtáme a vysypeme z ní prášek s drahými kovy, který změříme spektrometrem. Naměřené hodnoty sami vidíte na displeji. 
  • Ve stejný den vám pošleme peníze na účet. Nejvyšší cenu vyplácíme také díky napojení na aktuální burzu.
  • A to je vše. Odjíždíte s úsměvem na tváři a plánujete, kdy k nám příště přijedete :-).

Ještě něco?

Vzhledem k současné legislativě od vás můžeme katalyzátory a části autovraků vykoupit pouze v případě, že máte platný živnostenský list nebo firmu. Pokud chcete takovou osobu zastupovat na základě plné moci, nezapomeňte nám originál přivézt s ověřeným podpisem.

Aktuální průměrné výkupní ceny katalyzátorů

nejedná se o akční ceny, u nás získáte vysokou cenu u všech katalyzátorů, uveřejňujeme ty nejčastější
ceny jsou orientační a vychází z reálných průměrných hodnot měření, pamatujte prosím na to, že odchylka je vždy  možná s ohledem na stav konkrétního katalyzátoru

Ke dni:
14.10.2020

Kód Info cena
1J0 178 AA DN Octavia, Golf, Seat, Polo apod. (benzin) 9 190 Kč
44103245 - 0516 507916 benzin, Škoda Felicia 2 760 Kč
6U0 131 701 F Škoda Felicia benzín 2 670 Kč
03D 131 701C AA FABIA II 3 290 Kč
03D 131 701D BA FABIA II 1 910 Kč
GM 28 Opel, benzín 9 040 Kč


Ceník výkupu katalyzátorů